Naša farma


Naša spoločnosť vznikla v roku 2004 pod názvom Agrofarma RHEA, s.r.o..

Venovali sme sa pestovaniu bežných kultúrnych rastlín ako jačmeň, pšenica, repka olejná a podobne. Taktiež sme chovali ošípané a hovädzí dobytok.

Chov sme ale od roku 2006 museli ukončiť, keďže bol ekonomicky neudržateľný.
Od roku 2008 sme začali s pestovaním špeciálnej plodiny - "Pestreca mariánskeho". Tí, ktorí majú problémy s pečeňou ho určite poznajú. Obsahuje totiž silymarín - látku, ktorá dokáže chrániť a regenerovať pečeňové bunky. Pestujeme špeciálnu silymarínovú odrodu, čo je veľmi dôležité, keďže na trhu je množstvo pestreca s takmer nulovým obsahom tejto liečivej látky.

V roku 2011 sme sa rozhodli urobiť netradičný krok z pohľadu poľnohospodárstva a vytvorili sme na našom dvore prvé kryté detské ihrisko na Slovensku pod názvom FunVille.

V roku 2014 sme opäť založili vlastný chov dobytka, ale za konkrétnym účelom - vyrábať prvotriedne mlieko a mliečne výrobky. Kladieme vysoký dôraz na hygienu a kvalitu našich produktov.

V súčasnosti našu pozornosť sústreďujeme na výrobu potravín z našich komodít. Ide najmä o dlhozrejúce syry, oleje a výlisky. Z tohoto dôvodu sme aj našu spoločnosť premenovali na FarmVille, s.r.o.. Vyrábame repkový, pestrecový, konopný, ľanový a makový olej. Samozrejme ide o oleje za studena lisované a z našej úrody dopestovanej pod Tatrami. Žiadne komodity nenakupujeme. Preto Vám garantujeme vysokú kvalitu.

Stav potravín je na Slovensku žalostný. Preto veríme, že v záujme Vášho zdravia a zdravia Vašich detí si budete vyberať z produktov so známou históriou výroby. Kto z Vás vie, čo presne je v "plnotučnom" mlieku z veľkých mliekarní? My to vieme... a preto ho nikdy nebudeme piť. Pijeme len naše mlieko, pretože je čisté a zdravé.